Kosmetologia

Gabinet kosmetyczny.

W naszym gabinecie proponujemy zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej dedykowane takim problemom skórnym jak cera trądzikowa, przetłuszczająca się, sucha, wrażliwa czy dojrzała. Odpowiedni dobór kosmetyków, których działanie wspomagane jest profesjonalną aparaturą pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Zabiegi kosmetologiczne przedłużają i wspomagają również działanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ścisła współpraca kosmetologa z lekarzem medycyny estetycznej pozwala osiągnąć optymalne efekty. Powoduje również , że zabiegi są bezpieczne, a ich wybór jest właściwy. Kosmetolog proponuje zabiegi kierowane zarówno do osób młodych, jak i dojrzałych. Na życzenie klienta stylista wykona profesjonalny makijaż lub przeprowadzi sesje indywidualnej nauki makijażu.

Zabiegi przygotowujące skórę do zabiegów medycyny estetycznej

Każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego traktowania. Z racji występujących często różnorodnych problemów i defektów skóry najskuteczniejsze są wyłącznie terapie łączone. Stosowanie zintegrowanej kuracji, które wykorzystuje odpowiednio dobrane składniki aktywne, pielęgnację domową, a także zabiegi inwazyjne gwarantuje optymalne efekty.
Zapraszamy na dermokonsultacje do Gabinetu Salus, podczas których kosmetolog dokona profesjonalnej analizy skóry i zaleci najwłaściwszą, indywidualną kurację.

Gabinet kosmetyczny.Więcej dowiesz się w zakładkach: