Thermolift, odmłodzenie , opóźnia procesy starzenia

Thermolift Globalne Odmłodzenie
- dla cery z oznakami starzenia się

Thermolift Globalne Odmłodzenie jest zabiegiem opóźniającym procesy starzenia się skóry oraz minimalizującym niekorzystne zmiany tj.: zmarszczki, utrata jędrności, czy opadający owal twarzy. Zabieg przeznaczony jest dla skór, na których można zaobserwować pierwsze oznaki starzenia się. Nadmierne opalanie się, niezdrowy tryb życia oraz stres przyczyniają się do szybszej degeneracji skóry. Zabiegi typu anty-age są jednymi z najpopularniejszych w nowoczesnej kosmetyce. Stymulują one skórę do regeneracji, odbudowują właściwą warstwę ochronną skóry oraz przywracają właściwy poziom jej nawilżenia. Po zabiegu skóra jest wygładzona, odżywiona, nawilżona oraz ujędrniona. Pacjent odczuwa komfort witalnej, promiennej i odmłodzonej skóry. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, ma działanie zarówno korygujące wobec obecnych już zmian, jak i profilaktyczne. W trakcie Thermoliftu wykorzystujemy aparaturę do radiofrekwencji RF, która stanowi doskonałe antidotum na procesy starzenia się skóry. Zabieg powinien być wykonywany regularnie, według wskazań kosmetologa. Główne składniki aktywne: wyciągi z komórek macierzystych, kompleksy aminokwasów, ekstrakty roślinne z lawendy i szałwii, kwas hialuronowy, kolagen, witaminy A, C i E, kwasy PHA, zielona herbata, wyciągi z melona, róży, jabłek, grejpfruta i inne.


Wskazania do wykonania zabiegu:

  • skóra z pierwszymi oznakami starzenia się
  • zmarszczki
  • poluźniona skóra
  • opadający owal twarzy
  • skóra sucha, dojrzała, cienka


Przygotowanie do zabiegu:

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra nie wymaga specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

zegarCZAS: 1 h

strzykwkaZNIECZULENIE: brak - zabieg nieinwazyjny

apteczkaREKONWALESCENCJA: brak - zabieg nieinwazyjny

monetyCENA: : 200 - 300 zł*
*zabieg podstawowy - 200 zł, zabieg w połączeniu ze specjalistyczną pielęgnacją okolicy oczu lub
z peelingiem chemicznym - 250 zł, zabieg Thermolift z radiofrekwencją - 300 zł

 

Uwaga: Wszystkie zabiegi wykonywane w Gabinecie Salus obejmują rejon twarzy, szyi i dekoltu. W zabiegach wykorzystujemy aparaturę dobraną optymalnie do potrzeb skóry pacjenta (m. in.: peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrodermabrazja, radiofrekwencja RF).

 

Polecamy zabiegi uzupełniające kurację: