KOSMETOLOGIA

Dogłębne Oczyszczenie
- dla cery mieszanej, tłustej i trądzikowej

Dogłębne Oczyszczenie jest zabiegiem normalizującym dla skór mieszanych i tłustych oraz trądzikowych. Ze względu na częstotliwość występowania tego typu cery, jest to jeden z podstawowych zabiegów kosmetycznych. Zabieg ma na celu przywrócenie równowagi skórze, normalizację procesu wydzielania sebum (tłuszczu) oraz oczyszczenie. Ponadto łagodzi on obecne na skórze stany zapalane i zmiany trądzikowe oraz przyspiesza procesy gojenia. Po zabiegu skóra jest odświeżona, odpowiednio nawilżona, wygładzona oraz uspokojona. Pacjent odczuwa komfort czystej i zadbanej skóry.

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, ma działanie zarówno lecznicze i profilaktyczne. Powinien być wykonywany regularnie, według wskazań kosmetologa. W Gabinecie Salus zabieg ten polecamy wykonywać raz w miesiącu. Główne składniki aktywne: triclosan, wyciągi z alg, kwas hialuronowy, ekstrakty roślinne (m.in. z ogórka, aloesu, rozmarynu, rumianku, papai), kwasy PHA, kwas migdałowy, panthenol, glinka i inne.


Wskazania do wykonania zabiegu:

  • skóra nadmiernie przetłuszczająca się
  • tendencja do powstawania zaskórników
  • obecność zmian trądzikowych
  • poszerzone pory skórne
  • skóra mieszana z partiami przesuszonymi oraz tłustymi (tzw. strefa T lub V)


Przygotowanie do zabiegu:

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra nie wymaga specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

zegarCZAS: 1 h

strzykwkaZNIECZULENIE: brak - zabieg nieinwazyjny

apteczkaREKONWALESCENCJA: brak - zabieg nieinwazyjny

monetyCENA: 180 - 220 zł*
* zabieg podstawowy -180 zł, zabieg połączony z peelingiem chemicznym - 220 zł


Uwaga: 
Wszystkie zabiegi wykonywane w Gabinecie Salus obejmują rejon twarzy, szyi i dekoltu. W zabiegach wykorzystujemy aparaturę optymalnie dobraną do potrzeb skóry pacjenta (m. in.: peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrodermabrazja, radiofrekwencja RF).

 

Polecamy zabiegi uzupełniające kurację: