kosmetologia

Indywidualna nauka makijażu

W ofercie Gabinetu Salus znajduje się również indywidualna nauka makijażu, dostosowana do wymogów i potrzeb pacjenta. Na naukę makijażu nigdy nie jest za późno. Makijaż dostosowany do typu cery, kształtu twarzy, rodzaju problemów skórnych oraz indywidualnych upodobań i umiejętności wykonywany jest krok po kroku. Każdy etap jest dokładnie omawiany i dokumentowany tak, aby móc go samodzielnie później wykonać i odtworzyć. Przeglądamy również przyniesione przez pacjenta kosmetyki, dokonujemy ich selekcji i dobieramy te najbardziej optymalne dla jego typu skóry i urody. Odpowiednio dobrany makijaż jest doskonałą wizytówką, a zadbana i wypielęgnowana skóra idealnie prezentuje się w makijażu naturalnym. Indywidualna nauka makijażu pod okiem doświadczonej kosmetolog - wizażystki, ułatwi każdej kobiecie wykonywanie codziennego, perfekcyjnego makijażu.


Wskazania do wykonania zabiegu:

  • skóra nadmiernie przetłuszczająca się
  • obecność zmian trądzikowych lub blizn potrądzikowych
  • skóra z przebarwieniami
  • obecność zmian naczyniowych, tatuaży, blizn
  • skóra dojrzała
  • każdy pacjent, któremu trudno samodzielnie dobrać odpowiednie, kolorowe kosmetyki i wykonać perfekcyjny makijaż


Przygotowanie do zabiegu:

Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

zegarCZAS: 1,5 h

strzykwkaZNIECZULENIE: brak - zabieg nieinwazyjny

apteczkaREKONWALESCENCJA: brak - zabieg nieinwazyjny

monetyCENA: 300 zł

Uwaga: Pędzle wykorzystywane do zabiegów są czyszczone i dezynfekowane po każdej pacjentce tak, aby zapewnić maksymalną higienę pracy.