DEPILACJA LASEROWA – GŁADKA SKÓRA BEZ ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA!

Depilacja laserowa to 100% skuteczna metoda na gładką skórą przez cały rok! Podejmij z nami to wyzwanie!

Laseroterapia wysokoenergetyczna jest obecnie najpowszechniejszą metodą pozbywania się niepożądanego owłosienia. Efekt ten uzyskuje się dzięki całkowitemu i nieodwracalnemu zniszczeniu struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa. Trwałe efekty depilacji laserowej są już widoczne w ciągu kilku miesięcy od momentu rozpoczęcia kuracji.

W zabiegach depilacji laserowej czynnikami determinującymi efektywność terapii są: kolor włosa oraz okolice ciała, które bezpośrednio poddawane są zabiegowi. Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku włosów czarnych. Jednakże nasze, autorskie badania wskazują, że zadowalające rezultaty, można również osiągnąć w przypadku włosów zawierających mniejszą ilość melaniny. Niemniej pacjent musi wówczas wykazać się większą cierpliwością, ponieważ liczba zabiegów w tym przypadku wzrasta.

W Gabinecie Salus depilację laserową przeprowadzamy przy pomocy lasera diodowego Light Sheer. Specjalizujemy się w terapii laserowej u pacjentów z problemami spowodowanymi wyrywaniem lub goleniem włosów, a także u osób walczących z nadmiernym owłosieniem wywołanym zaburzeniami hormonalnymi.

Czy depilacja laserowa boli?

Cóż, na pewno pacjent odczuwa pewien dyskomfort (pieczenie lub szczypanie). Dlatego by zminimalizować te nieprzyjemne doznania, przy zabiegach depilacji laserowej wprowadziliśmy chłodzenie skóry aparatem KRIO oraz znieczulenie miejscowe kremem Emla. Teraz już nie musisz obawiać się bólu!